×
Yorumlar
Smile Hair Yorumlar
ALAN- Birleşik Krallık

Ameliyatla ilgili tüm ayrıntıları ve nelerin yaşanacağını bize anlattılar; bu benim ilk ameliyatım olduğundan, bilgilendirme sonucu içim rahatladı. Tüm tedavi süreci boyunca personel ancak bu kadar destek verebilirdi ve yardımcı olabilirdi; burada geçirdiğim zamanın daha rahat olmasını sağladılar.

Jonathan - Birleşik Krallık

Tüm saç ekimi işlemi yaklaşık 8 saat sürüyor ve ekim işlemi Smile’daki personel tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirildi.

Syed - KANADA

Her şey plana göre ilerledi ve Türk Misafirperverliği muhteşemdi. Her bir adımda mükemmel bir takip ve değerli öneriler. Ben bu sürece bayıldım!

Brendan - İrlanda

Seyahatte genel olarak bir sıkıntıyla karşılaşmadık ve her şey iyi organize edilmişti.

Eugene- Avustralya

Genel anlamda, personelin profesyonelliği oldukça iyiydi. Bununla birlikte, işlemi yapan hemşirelerin, daha fazla anestezik madde vermeleri için hastalara ağrı hissedip hissetmediklerini sormalarını öneririm.

Peter- Birleşik Krallık

Aynı işlemi yaptırmak isteyen kişilere smile hair kliniğini önermekte asla tereddüt etmem.

John- İrlanda

Çok üst düzey bir hastane. Genel seyahat deneyimim 10 üzerinden 10 idi. Arkadaşlara, aileme ve diğer herkese kesin olarak öneririm.

Lesley, Almanya

Bu nedenle, diğer insanlara sadece kendi deneyimlerim ışığında öneririm ve ayrıca ikinci kez aynı işlemi yaptırsam bu kliniği tercih ederdim.

Ryan, Birleşik Krallık

Smile Klinik ve personeli oldukça profesyoneldi ve oldukça iyi bir iş çıkardılar; işlem sonrasında benimle gerçekten çok ilgilendiler.

Ramiro S., Birleşik Devletler

Yabancı bir ülkede olmama rağmen oldukça sorunsuz ilerleyen bir süreçti.

Louis, Birleşik Krallık

Ben biraz titiz (hiç olmadığım kadar gergin ve sinirli) bir müşteri olduğumdan bana karşı sabırlı davranmaları kendimi rahat hissetmemi sağladı. Oldukça dostane ve profesyonel bir kadro

Warren T., Birleşik Krallık

Havaalanından alınmamdan, tedavilerin nasıl yapılacağının açıklanmasına ve ülkeme döndüğümde neler yapacağımın anlatılmasına kadar her şey ancak bu kadar mükemmel ilerleyebilirdi.

Colm, Birleşik Krallık

İstediğim kadar çok soru sorabileceğimi hissettim ve sorularıma daima hızla cevap verildi

Francesco G., İtalya

Güven aşıladıkları için bu insanlara güvenmek kendini güvende hissettiriyor.

Xavier O. Norveç

Herşey mükemmeldi… Hastane, personel, otel…