×
Sakal Ekimi

SAKAL EKİMİ

Sakal ekimi, kişinin ense bölgesinden, sakalın yoğun bulunduğu çene altı kısımdan ya da vücudun farklı bölgelerinden alınan saç köklerinin yüz bölgesine nakledilmesi yoluyla uygulanan; erkeklerin dış görünüşünü ve özgüvenini doğrudan etkileyen bir tedavidir. Lokal anestezi ile gerçekleştirilen ve yaklaşık 8 saat süren operasyon lokal anestezi uygulandıktan sonra acısızdır. 

Sakal ekimi sonrasında yara izi kalmaz ve iyileşme süreci oldukça hızlıdır. Ciltte kızarma, şişlik ve kuruluk gibi geçici belirtiler ortaya çıkabilir fakat bu belirtiler birkaç gün içinde tamamen ortadan kalkar, 2 ila 4 hafta aralığında sakallar uzamaya başlar. Tek uygulama ile başarılı sonuçlar alınma oranı yüksektir. Bazı kişilerde ikinci bir operasyon gerekli olabilir.

SAKAL EKİMİNİN AVANTAJLARI


Sakal ekimi ile kişi gür ve doğal görünümlü bir sakala sahip olabilir.
Operasyon sonrasında kişi sakalını dilediği şekilde tıraş edebilir ve şekillendirebilir.
Sakal ekimi planlaması kişinin yüz tipine uygun olarak, estetik bir görünüm sağlamak üzere gerçekleştirilir. 
Kişi sahip olmak istediği sakal tipini seçebilme özgürlüğüne sahiptir. 
Favorilerin de saç /sakal ekimi ile şekillendirilmesi mümkündür.

SAKAL EKİMİ KİMLERE YAPILIR?


Sakal ekimi köselik yaşayan ya da sakallarının seyrekliğinden yana şikayeti olan kişilere uygulanabilir. Yara ve yanık izlerinin kapatılmasında da etkilidir. Sakal ekimi için 22 yaşına kadar beklenmesi önerilir. Hormonal rahatsızlık yaşayan ya da kalp ve şeker hastalıklarına sahip kişilerde sakal ekimi yapılıp yapılamayacağına doktor muayenesinin ardından karar verilebilir.

SMILE HAIR’DA SAKAL EKİMİ


Smile Hair Klinik, hastaya gerçekçi sonuçlar vadeder. Hastalar greft sayıları ve alınacak sonuç konusunda yanıltılmaz. Planlamadaki en önemli noktalardan biri ise hastanın ense, baş, yüz, alın bölgesi değerlendirilerek ve saç kökleri incelenerek çıkarılan saç ekimi planlamasının gerçekleştirilmesi ve ne olursa olsun hastaya karşılaşabileceği olası tüm sonuçların açıklıkla anlatılıp, realistik bir beklenti içine girilmesidir. Aksi takdirde bireyler kendilerini kandırılmış ve hüsrana uğramış hissetmektedirler. Bundan kaçınmak için profesyonel ve güvenebileceğinize inandığınız kliniklerden destek almak her zaman en iyi seçenektir.

Smile Hair’de bugüne dek dünyanın pek çok ülkesinden farklı kişilere sakal ekimi tedavisi uygulanmış ve başarılı sonuçlar alınmıştır. Operasyonun tüm aşamaları alanında uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip hekimlerin denetiminde, son teknoloji cihazlar kullanılarak gerçekleştirilir. Kişiler detaylı olarak ve gerçekçi yaklaşımlarla, tüm sakal ekimi süreci konusunda bilgilendirilir. 
 

Teklif Al