×
Kliniğimiz

Smile Hair Klinik 2018 yılında ikisi de yıllarca büyük hastane zincirlerinin bünyesinde saç ekimleri yapmış ve tüm Avrupa’da tanınmış cerrahlar olan Dr. Gökay Bilgin ve Dr. Mehmet Erdoğan tarafından kurulmuştur. Kliniğin en önemli misyonu hastalarını evlerinde, aile ortamında ve güvende hissettirmektir. Türk misafirperverliği ve kailte standartlarının da vazgeçilmez olduğu kliniğimiz kurulduğu günden bu yana misafirlerine kaliteli hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.

Smile Hair Klinik, İstanbul Asya yakasının kalbi Kadıköy’de, Türkiye Sağlık Bakanlığı’ndan akreditasyona sahip özel bir hastanenin içinde yer alan ve saç ekimi operasyonları konusunda profesyonelleşmiş bir tıp merkezidir. 

Kliniğimizde hastalara sonuç için garanti verilir. Operasyonların tüm süreçleri doktorlar tarafından takip edilir ve operasyona dahil olan her bir ekip üyesi medikal eğitim almıştır. Bugüne dek farklı ülkelerden 2000’i aşkın sayıda hastaya saç ekimi yapılmış ve başarılı sonuçlar alınmıştır. 

Smile Hair’ın sıcakkanlı ve misafirperver ekibi hastalara kendini evinde gibi hissettirmek hedefiyle çalışır. Hastalar, klinikteki masa tenisi, langırt, dart gibi oyunların bulunduğu sosyal alanlar sayesinde operasyon sürecini çok daha rahat ve keyifli geçirme imkanı bulur. 

Smile Hair Klinik’te; dünyanın dört bir yanından gelen hastalara, saç ekimindeki son teknoloji kullanılarak uygulanan tedaviler sunulur. Farklı ülkelerden gelen misafirler, Smile Hair’ın tercümanlık hizmetlerinden faydalanabilmekte;  otel rezervasyonunun yapılması, havaalanında karşılanma, havaalanına bırakılma ve vize danışmanlığı gibi hizmetlere de erişebilmektedir.