×
Body Hair Transplant

BODY HAIR TRANSPLANT

Saç ekimi, greft (Tıbbi  terminolojide transplantasyon amacıyla vücudun diğer bir kısmından ya da diğer bir vericiden alınan her doku veya organa gfreft adı verilir.) olarak adlandırılan ve içinde saç kökleri bulunan yapıların başın arka bölgesinden alınması ve saç ekimi yapılacak bölgeye nakledilmesi yoluyla uygulanır. Ancak saç kaybının yoğun olduğu bazı kişilerde başın arka bölümünde/donör alanda greft alımı için yeterli saç yoğunluğu bulunmayabilir. Bu noktada Body Hair Transplant/Vucüt Kılı saç ekimi yöntemi uygulanır; bu yöntem, naklin kişinin göğüs ya da sırt bölgesinden, sakalından alınan köklerle gerçekleştirilmesini içerir.


Body Hair Transplant/Vücut Kılı Saç ekimi, FUE yöntemi ile lokal anestezi altında gerçekleştirilir. Kişinin göğüs bölgesinin bu işlem için uygunluğu muayene ile belirlenir. Tamamen saç kaybı yaşamış kişilerde dahi saç ekimine imkan vermesi bu yöntemin en önemli avantajıdır.


BODY HAIR TRANSPLANT KİMLERE YAPILIR?


Başın arka bölümünün saç ekiminde donör bölge olarak yetersiz kaldığı kişilere Body Hair Transplant yöntemi ile saç ekimi tedavisi gerçekleştirilebilir. Kişinin Body Hair Transplant ile saç ekimine uygunluğu greftlerin alınması düşünülen bölgelerin doktor muayenesi ile belirlenir. 


SMILE HAIR’DA BODY HAIR TRANSPLANT


Smile Hair Klinik, hastaya gerçekçi sonuçlar vadeder. Hastalar greft sayıları ve alınacak sonuç konusunda yanıltılmaz. Saç ekimi operasyonundan önce hekimler tarafından saç ekimi planlaması yapılmaktadır. Her ne kadar işlem estetik bir operasyon olup sizin ne istediğiniz önemli olsa da doktorunuzun tavsiyelerini göz önünde bulundurmak iyi bir tercih olacaktır. Planlama aşamasındaki en öenmli noktalardan biri hastanın ense, baş, yüz, alın bölgesi değerlendirilerek ve saç kökleri incelenerek çıkarılan saç ekimi planlamasının gerçekleştirilmesi ve ne olursa olsun hastaya karşılaşabileceği olası tüm sonuçların açıklıkla anlatılıp, realistik bir beklenti içine girilmesidir. Aksi takdirde bireyler kendilerini kandırılmış ve hüsrana uğramış hissetmektedirler. Bundan kaçınmak için profesyonel ve güvenebileceğinize inandığınız kliniklerden destek almak her zaman en iyi seçenektir.

Saç ekiminde, operasyonda görev alacak tüm ekip üyelerinin medikal eğitim almış olması ve tüm sürecin alanında tecrübeye sahip, profesyonel hekimler tarafından yönetilmesi çok önemlidir. Smile Hair, hastalara, operasyonun başarısını doğrudan etkileyen bu kriterler konusunda garanti sunar. Bugüne dek farklı ülkelerden binlerce hastanın tedavisi gerçekleştirilmiş ve başarılı sonuçlar alınmıştır.

Teklif Al