×
DHI

DHI 
Donör bölgeden alınan ve saç köklerinin bulunduğu greftler (Tıbbi terminolojide transplantasyon amacıyla vücudun diğer bir kısmından ya da diğer bir vericiden alınan her doku veya organa gfreft adı verilir.) DHI tekniği ile direkt olarak saç ekimi yapılacak bölgeye nakil edilebilmektedir. Aynı zamanda ”Kalem Tekniği” olarak da bilinen bu uygulamada; özel ince uçları bulunan ve greft, içine konularak basıldığında grefti direkt deriye nakleden özel ekipmanlar kullanılır. Yine lokal anestezi ile gerçekleştirilen bu operasyon diğer saç ekim tekniklerine göre daha uzun sürer. Ancak ekim yapılacak bölgedeki saçların kesilmeden ekim yapılabilecek olması, saç ekimi sonrası görünümü dert edenler için avantajdır. Bir çok klinikte empoze edilmeye çalışıldığı gibi yeni geliştirilmiş ve kurtarıcı olark görülebilecek bir teknik değildir. Her hasta için uygun bir yöntem değildir, kişinin DHI tekniği ile saç ekimi için uygunluğu detaylı sağlık geçmişi incelemesinin ardından doktor kontrolünde belirlenir. Bu teknik için uygun hasta seçimi çok ama çok önemlidir. 


DHI TEKNİĞİNİN AVANTAJLARI


Ekim bölgesindeki saçların kesilmesi gerekmez, bu sebeple ekim sonrasındaki görünümüne önem veren hastalar tarafından tercih edilir.


Greftler daha az travmaya uğrar bu sebeple hayatta kalma oranları artar.


Daha az kan kaybı olur.


SMILE HAIR’DA DHI


Smile Hair Klinik, hastaya gerçekçi sonuçlar vadeder. Hastalar greft sayıları ve alınacak sonuç konusunda yanıltılmaz. Saç ekimi operasyonundan önce hekimler tarafından saç ekimi planlaması yapılmaktadır. Her ne kadar işlem estetik bir operasyon olup sizin ne istediğiniz önemli olsa da doktorunuzun tavsiyelerini göz önünde bulundurmak iyi bir tercih olacaktır. Planlama aşamasındaki en öenmli noktalardan biri hastanın ense, baş, yüz, alın bölgesi değerlendirilerek ve saç kökleri incelenerek çıkarılan saç ekimi planlamasının gerçekleştirilmesi ve ne olursa olsun hastaya karşılaşabileceği olası tüm sonuçların açıklıkla anlatılıp, realistik bir beklenti içine girilmesidir. Aksi takdirde bireyler kendilerini kandırılmış ve hüsrana uğramış hissetmektedirler. Bundan kaçınmak için profesyonel ve güvenebileceğinize inandığınız kliniklerden destek almak her zaman en iyi seçenektir.


DHI, hassas çalışma gerektiren ve uzun süreli operasyon ile uygulanan bir saç ekim tekniğidir. Öncelikle bireylerin bu işlem için uygunluğunun belirlenmesi gerekir. Bu nedenle operasyonu gerçekleştirecek hekimlerin alanında uzman ve son teknolojiyi içeren bu uygulama konusunda tecrübeli olması çok önemlidir. Smile Hair’ın profesyonel hekimleri sürecin başından sonuna dek hastalarla birebir ilgilenir, hastayı detaylı olarak bilgilendirir. Ayrıca operasyonun başarısı konusunda garanti verir. Bugüne dek yapılan binlerce operasyondan başarılı sonuçlar alınmış ve hastaların evlerine mutlulukla dönmesi sağlanmıştır.

Teklif Al