×
Neden Smıle Haır?

Asya'nın Kalbi

Kadıköy'deyiz...

Smile Hair Klinik, İstanbul Asya yakasının kalbi Kadıköy’de, Türkiye Sağlık Bakanlığı’ndan akreditasyona sahip özel bir hastanenin içinde yer alan ve saç ekimi operasyonları konusunda profesyonelleşmiş bir tıp merkezidir.

Garantili

Saç Ekimi

Alanında global çapta tanınırlığa sahip olan Dr. Gökay Bilgin ve Dr. Mehmet Erdoğan tarafından yönetilen Smile Hair Klinik’te hastalara sonuç için garanti verilir. Operasyonların tüm süreçleri doktorlar tarafından takip edilir ve operasyona dahil olan her bir ekip üyesi medikal eğitim almıştır. Bugüne dek farklı ülkelerden 2000’i aşkın sayıda hastaya saç ekimi yapılmış ve başarılı sonuçlar alınmıştır.

Rahatınız İçin

Her Şeyi Düşündük...

Smile Hair’ın sıcakkanlı ve misafirperver ekibi hastalara kendini evinde gibi hissettirmek hedefiyle çalışır. Hastalar, klinikteki masa tenisi, langırt, dart gibi oyunların bulunduğu sosyal alanlar sayesinde operasyon sürecini çok daha rahat ve keyifli geçirme imkanı bulur.

Dünyaya

Saç Ekiyoruz !

Smile Hair Klinik’te; dünyanın dört bir yanından gelen hastalara, saç ekimindeki son teknoloji kullanılarak uygulanan tedaviler sunulur. Farklı ülkelerden gelen misafirler, Smile Hair’ın tercümanlık hizmetlerinden faydalanabilmekte; otel rezervasyonunun yapılması, havaalanında karşılanma, havaalanına bırakılma ve vize danışmanlığı gibi hizmetlere de erişebilmektedir.

“Bizi havaalanında karşıladılar ve her şey yolunda gitti. Holiday Inn Hotel harikaydı… Smile Hair Klinik çok güzeldi ve ekip çok profesyoneldi. Bizimle çok iyi şekilde ilgilenip, mükemmel bir iş çıkarttılar. Şiddetle tavsiye ederim.”

Ryan – Birleşik Krallık

 

“Beklediğimden daha da iyiydi! Her şey muhteşem Türk misafirperverliği ile söylenen plana uygun gerçekleştirildi. Tam tavsiye!”

Syed – Kanada

 

“Her şey mükemmeldi! Hastane… Personel… Otel…”

Xavier - Norveç