×
Kaş Ekimi

KAŞ EKİMİ
Kişinin yüz ifadesi üzerinde etkili olan kaşların görünümü, kaş ekimi yoluyla kusursuz ve etkileyici şekilde tasarlanabilmektedir. Lokal anestezi altında, FUE tekniği kullanılarak yapılan operasyonun riski ve yan etkisi bulunmaz; kolaylıkla ve birkaç saatlik bir işlem ile kişinin estetik görünümlü kaşlara sahip olması sağlanır. 
Kaş ekimi, kişinin baş bölgesinden alınan saç köklerinin kaş bölgesine nakledilmesi yoluyla yapılır ve kaşlarıyla ilgili sorun yaşayan bazı kişilerin başvurduğu dövme yaptırma yöntemine göre çok daha doğal bir görünüm sağlar. Doğru bakım uygulandığında ise kalıcı bir çözüm olma özelliği taşır. 


KAŞ EKİMİ KİMLERE YAPILIR?

  • Kaşlarında seyreklik olanlar
  • Kaş dökülmesi sorunu yaşayan kişiler
  • Kaza ve yaralanmalar sebebiyle kaşlarını kaybedenler

SMILE HAIR’DA KAŞ EKİMİ
Smile Hair Klinik, hastaya gerçekçi sonuçlar vadeder. İşlem öncesi planlama konusunda uzman doktorlarımız ve hastalarımız tarafından beraber yapılır.


Kaş ekimi, kişinin ifadesini ve görünümünü doğrudan etkileyecek bir işlemdir. Bu nedenle hassasiyetle ve bu alanda tecrübeli hekimlerce yapılması çok önemlidir. Smile Hair’ın profesyonel ekibi bugüne dek gerçekleştirdiği yüzlerce kaş ekim operasyonu ile pek çok hastanın sağlıklı, estetik ve doğal görünümlü kaşlara sahip olmasını sağlamıştır. 

 

Teklif Al